| Lacramioara7531 a întrebat:

De ce prietenia dintre doua fete este mai putin durabila decat prietenia dintre doi baieti?sad

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Pentru ca fetele vorbesc prea multe. Si sunt foarte invidioase. Baietii de obicei sunt mai directi. Iti dai sema cand unul te lucreaza. Baietii merg si la femei impreuna. Fetele mai rar. Eu spun ca o prietenie frumoasa este cea dintre o fata si un baiat. Eu mi-as dori sa am cat mai multe prietene.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Fetele sunt fete.Si asta e din start un defect.Nu zic ca poseda mai putina inteligenta(desi in unele cazuristraight face) dar nu stiu sa se descurce in situatiile care implica o disputa. Ele fie nu zic nimic si tin suparare fie se cearta ca la usa cortului si se fac curve una pe altachatterboxCe stupidoh go on
Baietii se impaca la o bere. Fetele se bat pe o geanta sau pentru un mascul.Si masculul rade de elelaughing

| xFaith a răspuns:

Ooo... pai intre noi fetele exista o mica rivalitate putine prietenii dintre 2 fete sunt lungi. rivalitate consta in :
1. popularitate
2.frumusete
3.corpul perfect
4.aspectul
5.Baietii
6.Invidie
acum depinde eu aveam 1 prietene ce credeam ca e ca si sora mea si cand colo nu a fost asa
In cazul baietilor au si ei o mica rivalitate dar nu intotdeauna se inteleg atat de bine

| Ale_8242 a răspuns:

Pentru că ei nu se ceartă din toate prostiile. Nu-şi vorbesc maxim 5 minute şi după aia dau noroc şi merg la o bere.

| cinevaiubestepealtcineva a răspuns:

Pentru ca fetele mereu se implica mai mult. In ziua de azi am observat ca unii baieti sunt doar prieteni pentru ca au acelasi hobby straight face. Eu sunt fata si prietenul meu cel mai bun este baiat ( nu este iubitul meu laughing ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar vrei raspuns?

| AliceLoveJB a răspuns:

Sa sti ca eu ma inteleg mai bine cu baieti decat cu fetele pentru ca unele fete sunt invidioase