| Lavynyku a întrebat:

De ce uneori am sentimentul ca un moment din viata mea l-am mai trait candva dar nu stiu cand? Am mai discutat cu alte persoane si au zis ca li se intampla si lor chestia asta. Voua vi se intampla asa ceva?

Răspuns Câştigător
| MeAndMe1000 a răspuns:

Da,ni se intampla tuturor pentru ca fiecare am avut o viata anterioara si de aceea ni se pare ca am mai trait o data cate un mment din viata.Acest sentiment de cheama Deja vu.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, acest sentiment se intampla tuturor.

| pissy1 a răspuns:

Da,si mie mi se intampla asta de multe ori si nu gasesc o explicatie.