| Letacika a întrebat:

De ce trebuie sa tinem cont ca sa alegem prieteni?

5 răspunsuri:
| crysty97 a răspuns:

Pentru ca ei te pot influenta si trebuie inainte sa ti alegi sa te uiti daca vei fi prieten cu respectivu/a sa te uiti atent cum e el ca asa o sa ajungi si u

| Gstefan a răspuns:

Nu trebuie sa ti cont de nimic, prieteni adevarati nu ti alegi tu, ci pur si simplu iti devin.

| mobile a răspuns:

Buna,
Prietenii ti alegi. Daca stai mult timp cu sa zicem 4 oameni, colegi de servici sau prieteni trebuie sa iei in considerare ca intr-o perioada scurta de timp o sa te formezi dupa ei, comportament, gesturi. De prieteni nu te indragostesti! Prietenii ti alegi!
Sper ca ti-am fost de folos.
Piese si accesori gsm pe www.magazingsm.ro
:)

Răspuns utilizator avertizat
| DenisAndrei56 a răspuns:

Uite nu stiu cum sa formulez intrebari dar spuneti-mi daca imi raspundeti si miea la asta:in gta san andreas cand cumpar piza de ce nu pot sa ma asez la masa