| shocky2 a întrebat:

De la un timp ma enervez repede! De ce?

Sunt foarte recalcitrant.

3 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Poate e din cauza hormonilor.Trebuie doar sa te linistesti si sa iti propui sanu te mai enervezi si sa te porti frumos cu cei din jur altfel risti sa fi respins cand o sa ai nevoie de ei.BAFTAhappy

| Alinaga a răspuns:

Din cauza stresului si poate nici nu te odihnesti cum trebuie

| Bibuu09 a răspuns:

Pai poate ai ceva pe cap ceva te macina sau cineva te supara eu de exemplu ma supar daca cineva intarzie sau ma injura sa daca am teme multelaughing sper sa te fii ajutat funda?love struck