| NoName0011 a întrebat:

De unde pot sa invat ca sa citesc pe engleza? Fara sa iau ore.

Răspuns Câştigător
| smilerz19 a răspuns:

Pai uite ma gandeam sa iti dau un site unde te invata sa pronunti. www.ivona.ro dai la accentul "Jennifer" si scrii ce vrei sa citesti tipa aia iti citeste si tu incerci sa pronunti ca ea. Sper ca te-am ajutat.

| Stanciu_Marius_1995 a răspuns (pentru smilerz19):

Ma frate cum dau la Jennifer?

9 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Am intrat si eu pe ivona si alea in romana sau din ce tara or fi sunt penalerolling on the floor) zic orice le scriilaughing

| Mjdolhfi a răspuns:

Poi sa vezi cum faceam eu:-D. Poate o sa ti se pare ciudat, dar o sa vezi ca o sa inveti sa citesti in engleza foarte bine. Dai pe youtube melodii in engleza cu lyrics si canti si tu.Asa si inveti, dar si te distrezi.Eu una asa am invatat sa citesc mai bine:-D. Spor la invatat!kiss

| Mjdolhfi a răspuns:

E interesant site-ul dat de smilerz19... Dar parca ma sperie cand vorbeste aialaughinglaughing

| smilerz19 a răspuns:

Www.ivona.com imi pare foarte rau pentru greseala, si mersi pentru fundita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ivona (romana) putin spus penala. N-am mai ras atata de nu mai stiu cand. Daca esti suparat intra pe acest site si dupa 5 min esti alt om, garantat. TARE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E tare ivona (romana) e cel mai tare laughing repeta tot ce ii zicirolling on the floor

Alte răspunsuri