| pretzel a întrebat:

Deci cine are timp si pozate sa ma asculte si sa inteleaga ce sciu ii dau o funda mareelaughing ...nu pot scrie pentru ca mi e somn si am ceva emotii, ma cam grabesc asa ca am sa incep povestea:
un baiat acum vreo 7 luni [aprox] m-a placut.eu nu il placeam pe el...era simpatic dar nu mai mult ca un prieten.
pe urma, si-a gasit o prietena iar eu nu stiu cum s-a facut dar m am indragostit de el.nu am mai zis la nimeni iar el cand m-a intrevat daca il plac([il mai plac]...ca nu stiu de unde stia el ca mi a placut de el :S ) i am raspuns ca dabig grin
acum inrebarea este daca ma mai place pentru ca nu stiu ce s-a intamplat ca am trimis un mass la toata lista si avea niste :X:X:X:X:X:X asa.si m a intb daca is pentru el si am zis ca nu
p urma el a zis crying(...crying((((((( si chestia aia m a pus pe ganduri. acum nu stiu daca e cu prietena aia ca sa ma faca geloasa sau ca o iubeste cu adv crying nu stiu ce sa cred crying

P. S: l as intb dar sunt prea timida chiar si pe mess. sau poate as avea curajul sa il intb dar mi ar fi frica de reactia lu.adica na daca are pretena :S si nici o prietena de-a mea nu as vrea sa il pun sa il intrebe.crying((((ce sa fac

FUNDA crying

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai, din cate am auzit pana acum as zice ca te placethinking in momentul de fata mai e impreuna cu fata aia? sau stii ce iti dau id-ul meu si vorbim pe mess ca mi-e cam greu asabig grin o_adriana_t id-ul meu baga-l si mai vorbim acolowinking

| fluturas a răspuns:

Daca a zis inseamna ca te place, ca daca nu te-ar fi placut nu ar fi facut asawinking
intreaba-l fata in fata, e mai bine asa, ii poti vedea reactia, nu are de c sa iti fie rusine happy, daca nu mai vorbeste cu el e mess si din vorba in vorba, ajungi la discutia despre prietena lui, s-au poate in intrebi odata ce face si el zice ca se gandeste sau cand va intalniti pare mai ganditor, intreaba-l daca se gandeste la prietena lui si vezi ce zicewinking

| AddictedToMDMA a răspuns:

O intrebare : Cati ani ai? :-D

| SpEEdz0r a răspuns:

Intreaba`l pe mess, nu trebuie sa iti fie rusine. Chiar daca are prietena, zice "Da" e bine zice "Nu" tot bine happy