| anonim_4396 a întrebat:

Deci m-am bronzat cu pantalonii scurti... si acum daca stau in costum de baie sunt jumatate bronzata si jumatate nu pe picioare stiti cum pot sa fac sa ma bronzez mai repede? funda!

4 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Du-te la plajă.

| deea89 a răspuns:

Daca stai la casa iesi afara in curte si stai in costum de baie pana ai un bronz uniform.am patit si eu asa vara trecuta laughing m`am imbracat in costum si am iesit pe terasa cateva zile la rand si dupa eram si eu mai "normala", fara model laughing succes :*

| Baiaaanca a răspuns:

Da-te cu autobronzant big grin.

| inaaaaa a răspuns:

Dai fuga la solar sau mergi undeva unde esti numai tu si iti pui prosop pe partea unde esti bronzata.pentru a te bronza unde ai nevoiehee hee