| SimonaNicoletaღ a întrebat:

Dieta cu orez. Ce spuneti? A incercat-o cineva?
*-*

Răspuns Câştigător
| Deliα a răspuns:

Este foarte buna

| SimonaNicoletaღ explică (pentru Deliα):

Ai tinut-o tu sau cunosti pe cineva?
*-*

| Deliα a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

Doamne Fereste cum sa tin eu? Am 1.70 si 47 de kg. Vrei sa mor? Prietena mea cea mai buna a tinut dieta asta.

| SimonaNicoletaღ explică (pentru Deliα):

Si cat a slabit? Si in cat timp?
Incearca sa mai papi si tu cevawinking.
*-*

| Deliα a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

Într-o saptamana si ceva a slabit 9 kg.Eu mănânc dar nu ma ingras nu stiu ce am.

| SimonaNicoletaღ explică (pentru Deliα):

Si manca numai orez?
Probabil organismul tau arde foarte repede cea ce consumi, nu stiu, nu vreau sa zic ceva gresit.
*-*

| Deliα a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

Mai manca si un mar, o banana.Dar mai rar. Oricum fructele ajuta la slabit.

| SimonaNicoletaღ explică (pentru Deliα):

Multu mult!
*-*

| Deliα a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

Nu ai pentru ce.

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar să înveți să mănânci, ai încercat?
Pa, pa.

| SimonaNicoletaღ explică (pentru Legiuitoarea):

Nu eu doresc sa tin aceasta dieta, ci o amica de-a mea. Si sa va raspund la intrebare, din cate stiu eu, ea nu prea stie cum sa manance.
*-*

| Legiuitoarea a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

Bună din nou.
Atunci trebuie să învețe!
Să meragă pe o alimentație săracă în calorii dar care să asigure minimul de nutrienți pentru buna funcționare a organismului, ă
să ia abonamnet la sală, un consum minim 2 litri de apă plată pe zi.
http://calorii.oneden.com/
Succes!
Pa, pa.

| Ilinka10 a răspuns:

Un tovaras de-al meu a incercat dieta aceasta timp de cateva luni si spre surprinderea mea chiar a reusit sa slabeasca! Bafta daca vrei sa o incerci!