| AmericanCookie a întrebat:

Doua prietene de-ale mele s-au certat. daca vorbesc cu una se supara cealalta si tot asa.eu tin la amandoua foarte mult si nu stiu ce sa fac. voi ce ati face? ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Spune-le sa nu te implice si pe tine in cearta lor, ca tu tii la amandoua. happy

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Le impaci pe amandouawinking

| betty08 a răspuns:

Pai punele pe amandoua fara in fata si vorbeste cu ele. Explicale cum sta treaba(ca tu nu vrei sa te certi cu niciuna din ele)si vezi si tu ce reactie au ele... daca ne.ai fi spus si motivul pentru care s.au certat. poate te.as fi sfatuit mai bine.dar.asa...nu stiu.depinde si cat de grav este motivul certei lor tongueBafta

| AmericanCookie explică:

Ele au fost la inceput cele mai bune prietene iar apoi s-au certat pentru ca prima fata a ignorat-o pe a doua pentru a se imprieteni cu o fata mai grozava iar a doua s-a suparat si asa s-a destramat prieteniasad