| TediiL a întrebat:

E a 3-a noapte in care nu dorm
simpomele sunt naspa, parca uit chestii pe care le-am facut acum 2-3 minute, nu ma pot concentra, ma dor ochii.
Ce mai urmeaza pe viitor in celelate nopti? Totusi imi place sa stau noaptea treaz
Am riscul de a murii la 5-a sau a 6-a noapte? depinde si de organism
Ultima data am dormit 6 ore, au trecut aproape 72 de ore nedormit
Sincer e placut, dar parca mi-ar place sa rezist cat mai mult
Care e cel mai mare risc in afara de moarte?

4 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

Iesi la zapada, da lalopata 2. 3ore, ajuta pe cineva daca tu nu ai ce dezapezii. sa vezi dormi, lemn!

| AliTheo18 a răspuns:

1, nu ai cum sa nu dormi, trebuie sa dormi, am inteles, nu dormi o zi, doua, dar a 3 zi trebuie sa cazi rupt, poate ai o problema, de pilda ai ganduri, si eu am uneori si nu pot adormi 2, de murit nu mori, stiu o profa care dormea 2 h pe noapte si era fresh, era impecabila femeia. Eu zic sa dormi fortat, pentru binele tau, te pui cu capul pe perna, chiar daca trec 5 ore, stai cu ochii inchisi, pe negura si incearca sa dormi, usor, pana ti se acomodeaza iar organismul. De chestii uitate, si eu uit ce am mancat azi, nu-ti face probleme. Normal ca te dor ochii, ai nevoie de somn, cum ai nevoie si de mancare, de apa, de lumina, intelegi? Eu zic sa iti bagi mintile in cap, pentru binele tau invata-ti organismul cum este bine.

| TediiL explică (pentru AliTheo18):

Nu ma tem laughing)
Ba din contra mai tare m-aș bucura sa fie simptome negative, intenționat fac asta

| AliTheo18 a răspuns (pentru TediiL):

Inseamna ca, mai bine nu zic nimic.