| IsabelaIssa a întrebat:

E cineva de aici reprezentat Avon cu vechime? As avea niste intrebari.

4 răspunsuri:
| lesea a răspuns:

Eu am deja 5 luni decind sunt reprezentant la Avon

| IsabelaIssa explică (pentru lesea):

Ok, intrebarea mea este referitoare la platile din afara tarii. Mi s-a dat un cont la care pot plati daca banca de acolo accepta, m-am lamurit cat de cat de cand am pus intrebarea, dar inca mai am ceva nelamuriri pentru ca altcineva o sa ridice comanda cand eu o sa lipsesc. Exista o delegatie ce trebuie sa o completez ca sa imi poata ridica altcineva coletul, dar nu stiu daca asta se face doar o singura data pentru ca mi s-a spus ca o sa vina de fiecare data impreuna cu factura. Nu stiu nici unde exact trebuie predata delegatia asta, poate la posta..si odata ce trebuie scrisa si semnata de mine atunci cred ca trebuie facuta o singura data ci nu de fiecare data cand persoana respectiva se duce sa imi ridice coletul, nu? pentru ca altfel ar fi imposibil.

| lesea a răspuns:

Altcineva tot poate sati ia coleta.L a mine de exemplu sora mea se duce si o ia impreuna cu buletinul meu sau copia si ea se semneaza.