| username_8290 a întrebat:

E cineva in liceul Caragiale? daca da, sunt o multime de fitosi sau sunt ca in fiecare liceu si copii normal si d`aia cu mii de arfe? Caragiale din BUCURESTI

3 răspunsuri:
| babylove a răspuns:

Nu este adevarat in caragiale este super nu sunt drogati cum spun multi oameni

| Gickanho a răspuns:

Si eu m-am interesat de el si e alcatuit asa : modele baieti si fete drogati baieti si fete + dealeri klumea si ceva super fitosi
funda

| smile_9164 a răspuns:

Buna si eu am intrat la caragiale( mate- info) si nu cred ca sunt numai copii fitosi, din cate am auzit da in general sunt dar sunt si copii cu care sa te intelegi acum depinde doar de personalitatea tabig grin