| notziv8 a întrebat:

Stie cineva ceva despre liceul Caragiale din Bucuresti? Sunt fitosi? De bani gata? Sunt normali? Plini de arfe? Dar profesorii cum sunt la mate-info?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Da, stiu.
Da, sunt foarte multi fitosi.
Da.
Unii sunt si normali, dar mai putini, daca prin normalitate intelegi saracie.
Normal.
Destul de practici, unii fiind chiar si buni.

| jamal000 a răspuns:

E un liceu bun, sunt si elevi mai increzuti si mai putin injcrezuti, adica si cu bani multi si cu situatii modeste, iar profesorii sunt foarte ok! ll recomand!

| notziv8 explică:

Daca in generala sunt de 8 la mate in liceu sunt nevoit sa trag mult mai tare pentru un 7 la mate sau este cam acelasi nivel? P.s. sunt la o soala ff buna! locul 5 pe Bucuresti