| Ana_Silvia_Hurloi_1977 a întrebat:

E normal la 9 ani cand te masturbezi sa nu iasa sperma

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal. Esti un copil nedezvoltat. Din punct de vedere sexual, mă refer.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu este normal ca la 9 anisori sa te masturbezi, ca nu ai ce sa masturbezi, avand doar un cuculet mic-mic cu care faci pipi si care nu are sperma la anisorii astia.

Sperma apare DUPA 14 ani, cand intri la pubertate!

| Violleta2022 a răspuns:

D-na Ana Silvia Hurloi, supravegheati-va copilasul tot timpul si nu-l mai lasati sa se masturbeze, ca poate lesina sau chiar murii la anisorii astia, fiindca nu este normal sa faca asta de acum.
Cititi despre educatia sexuala si educati-va copilul, ca imita ce vede la cei mari si pe el il afecteaza.

| iulia0514 a răspuns:

E cam ciudat ca o femeie sa întrebe asa ceva, dacă e vorba despre fiul tău e cam aiurea de unde ști tu ca nu ejaculează?

| Marcel22 a răspuns:

Da e normal daca vrei sa mai vb raspunde aici sau da-mi mesaj pe snapchat

| anonim_4396 a răspuns (pentru Marcel22):

Nuuuuuu, pedofiiiiluuuleee, dc **** cu franjuri să îi dai detalii

| Marcel22 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce pedofillaughing) am 14 ani lol

| anonim_4396 a răspuns (pentru Marcel22):

Va iubiti am inteles, casa de piatra

| Marcel22 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dada chiar asa mhm