| ArkanHell a întrebat:

E posibil ca intr-o singura zii sa inveti vreo 15 lectii (dintr-o anumita materie)? poimaine trebuie sa ma duc sa dau media neincheiata si trebuie sa am un 5 macar ca sa nu raman corigent,ca daca raman corigent trebuie sa dau din nou laughing [cea mai nasoala materie si cea mai nasoala profesoara din toatetimpurile, nu cred ca ati vrea sa stiti laughing]

3 răspunsuri:
| TheBiban a răspuns:

Fizica?(BTW,da e posibil atat timp cat ai vointa)

| Anneshht a răspuns:

Ia incearcau. E posibil? daca u nu ai fost in stare sa inveti un an intreg laughing crezi ca e posibil intr-o sg zi? Si daca mai dai si de o lectie cu vreo 10 pagini o sa fie o varza in capul tau.

| ArkanHell explică (pentru Anneshht):

Nici n-am deschis caietul in acest an asa ca e normal laughing