| Killer1234 a întrebat:

Este o zicala :"ce vezi in filme nu se poate indeplini"credeti ca e adevarat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei filmele sunt o exagerare a vietii de zi cu zi, se poate "indeplini" dar tine de noroc, dar norocul il mai faci si cu mana ta.

xoxo, didi

4 răspunsuri:
| bublegum a răspuns:

Daca esti pesimist bnu se poate implini happy
dar daca esti optimist si increzator cred ca se pot implinnitongue( logic. nu o sa zbori. sau ceva de genu laughingrolling on the floor )
dar se merita sa speri
sa nu uitam de alta zicala:
speranta moare ultima love strucktongue

Răspuns utilizator avertizat
| Springflower2020 a răspuns:

Eu cred ca nu ar trebiu sa ne speriem de ceea ce vedem prin filme, gandindu-ne ca se va intampla neaparat asa, insa nu cred nici in zicala. Uneori se pot intampla lucruri pe care le-ai vazut intr-un film, dar cred ca e doar intamplare(adica nu credin chestii de genu' superstitiilor sau mai stiu eu ce) si poate uneori viata bate filmul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat. se poate indeplini or and eu m-am casatorit de la 16 ani ma uitam demult la filme si vedeam asta dar nu credeam dar s-a intamplat acu am terminat dreptu am o fetita de 5 ani si in vara imi dau doctoratu. chiar daca sun t de etnie romaadar lucrez ca ori care sunt jurist asa ca orice e posibil.