| anonim_4396 a întrebat:

Este rău dacă nu vreau sa îmi fac majoratul adică nu pre am mulți prieteni (5) și nu am făcut nici o zi de naștere pana acum

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici eu nu mi-am facut majoratul si chiar nu mi-a pasat de el.

| Werrich a răspuns:

Nu e rău dar cred că te vor considera "zgârcit" ca nu dai de băut.

| CosminFlo a răspuns:

Eu nu am vrut initial sa imi fac majoratul, ai mei au insistat foarte tare, asa ca am zis ok, o aniversare ca oricare alta, nimic special atat ca poti face mai multe lucruri la 18 ani

| omaniparmeum a răspuns:

Nu vad nimic rau in asta. Nici eu nu l-am facut si m-am simtit foarte bine cu decizia mea.