| deaadeea a întrebat:

Este un baiat care imi place si el cred ca ma place ca mereu sta pe langa mine dupa ore ma ia in brate da nu mea zis niciodata ca ma place ::::si l-am visat ce inseamna eu l-am visat de multe ori ca ma lua in brate ca ma pupa etc...ce inseamna ca l-am visat

Răspuns Câştigător
| Hexiled a răspuns:

Exact lucrul asta mi s-a intamplat si mie inseamna ca veti fi impreuna si veti fi fericiti bravo funda?

| deaadeea explică (pentru Hexiled):

Eu am auzit ca inseamna ca ma gandesc prea mult la el

| Hexiled a răspuns (pentru deaadeea):

Nu e adevarat cel mai bine e sa astepti sa faca primul pas funa?

3 răspunsuri:
| VladHelp a răspuns:

Poate sa fie prima ta iubire smug happy