| Marian_Eduard_1996 a întrebat:

Hei TPU am vazut mai demult un film cu o sperietoare de ciori care era de fapt un demon si tin minte o faza ca un autobuz de ala de scoala a ramas pe langa campul ala si sperietoare aia i.a luat capul unuia dintre elevi. nu mai stiu cum se numea filmul ala daca stie cineva si ma poate ajuta cu un raspuns bun

Răspuns Câştigător
| Iustik97 a răspuns:

Filmul se numeste "Jeepers Creepers". De fapt sunt doua filme, 1 si 2. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| kscorpio a răspuns:

Filmul se numeste "The Messengers" (2007)si
Messengers 2: The Scarecrow (2009)