| Morenna10 a întrebat:

Este ziua unui amic si vreau niste idei de cadouri care sa fie amuzant.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cutie mare şi frumos împachetată, iar înăuntru pietre sau cartofi.
Vezi şi tu cum le pui ca sa nu se mişte în toate părţile.

| smart01 a răspuns:

Un tricou cu un mesaj haios sau cu un imprimeu mai amuzant. Este o amintire frumoasa si poate fi si civea util. Daca vrei sa te inspiri, uite aici cateva tricouri mai deosebite: http://www.conserve.ro/cadouri-pentru-barbati/

| Dyanadyanadya a răspuns:

O pereche de ciorapi si o sticla d bere! Sigur o sa fie amuzant laughing)