| maimutika14 a întrebat:

Hey prieteni! in curand e ziua unui amic si nu stiu ce sa ii cumpar.el imi face cadouri wow! Deci idei?

Răspuns Câştigător
| 1DPinkpOint a răspuns:

Din cate mi-ai spus chiar are un caracter aparte. tipii ca el merita ce`i mai bun, normal. dar cum nu te`ai gandit din timp. ai putea sa-i iei un tricou cu trupa lui rock favorita[daca nu are deja] si bratari din piele cum poarta rockerii. ..iti amintesti sa`si fi dorit ceva recent?:*. poate jocuri video..sau chiar un tricou personalizat happy

8 răspunsuri:
| myDcg a răspuns:

Poate gasesti ceva frumos aici pe www.mydecogift.ro

| silvershark a răspuns:

Poti cumpara un set cadou sau poti gasi alte cadouri dragute aici:http://raio.ro/seturi-cadouri

| 1DPinkpOint a răspuns:

Poi..ai putea sa ne spui cate ceva despre el? ceva gen..cum se imbraca sau ce muzica asculta. si varsta ar fi de mare ajutor. ca sa stiu ce i s`ar potrivi... thinking

| maimutika14 explică (pentru 1DPinkpOint):

Face 16 ani...nu are un stil nume,asculta rock, ii plac jocurile video, e un pic timid, dar e si foarte amuzant si are un stil ironic, si e un prieten foare bun(cati ati vb o ora la telefon cu o prietena doar ca sa o binedispuneti?)

| 1DPinkpOint a răspuns (pentru maimutika14):

Din cate mi-ai spus chiar are un caracter aparte. tipii ca el merita ce`i mai bun, normal. dar cum nu te`ai gandit din timp. ai putea sa-i iei un tricou cu trupa lui rock favorita[daca nu are deja] si bratari din piele cum poarta rockerii. ..iti amintesti sa`si fi dorit ceva recent?:*. poate jocuri video..sau chiar un tricou personalizat happy

| fotomatic a răspuns:

Cauta o fotografie cu voi doi sau cu formatia lui preferata si fa-i un cadou personalizat. Uita-te pe aici: www.epersonalizari.ro

| maimutika14 explică:

Scuze de wow...nu stiu ce si cum dar...ma rog ignorati asta

| AndreeaBcd a răspuns:

Gadgeturi "wow": http://www.fungadgets.ro/

| IdeiCadouri1 a răspuns:

Gasesti aici o multime de idei de cadouri pentru prieteni. https://cesecumpara.ro/idei-de-cadouri-pentru-barbati-iubit-sot-tata-frate/