| anonim_4396 a întrebat:

Eu fata ...cum sa o inveti pe o prietena sa sarute care nu a mai experimentat pana acum pe cineva numai pe mana ei? sfaturi? raspunsuri serioase!

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Mai nu trebuie sa ganditi ca este ceva asa de complicat.Pur si simplu atunci cand te saruti prima data totul vine de la sine.Nu este atat de complicat pe cat parehappy! Ba este chiar placut daca stii sa te relaxezi si sa te lasi purtata de val:].

3 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi simplu o saruti si ii arati tu

| Alex0194 a răspuns:

Spune-i ca totul va veni de la sine, chiar daca poate si gresi la inceput

| EnterSandman a răspuns:

Invato tu, exersati amn2winking