| Lolly15 a întrebat:

Eu si prietena mea am ne-am promis ceva una celeilalte. Si daca incalcam acea promisiune sa "ne pedepsim"rolling on the floor. Stiu ca suna aiurea, dar sa fie ceva care sa ne faca sa nu renuntam la promisiune ..gen : "Daca incalci promisiunea ne taiem o suvita din parlaughing)))))"... E aiurea, dar e o promisiune...
Idei de "pedepse"?

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Am pus si eu cu cineva pariu si cine va pierde va trebui sa se tunda cheala laughing Numai ca trebuie sa asteptam vreo 15-20 de ani.
Ceva mai acceptabil...sa torni frisca pe tot corpul, o plimbare de seara prin parc doar in sutien (si normal in partea de jos, adica cu pantaloni), sa scrie ceva penibil cu marker-ul permanent pe bluza preferata, sa incarce pe facebook o poza cu ea imbracata in pantaloni rosii, tricou albastru, un prosop pe spate si un S mare scris pe fata si poza sa fie facuta intr-un loc public, sa vina in pijamale la scoala. Si cam atat ca nu mai am inspiratie thinking

| Lolly15 explică (pentru Mangustă):

Geniale idei laughing Mersi. Ideea e ca am pus pariu ca daca se baga un baiat cu noi in seama sa nu vorbim cu el decat daca ne batem joc, asa cum a facut si el ...Si ne-am promis una alteia ca daca nu ne tinem de cuvant ....si nu am mai avut inspiratielaughing) Daca mai ai idei, spune-mi-lelaughing. Mersi frumos :*

6 răspunsuri:
| Bianca_Andreea_1997 a răspuns:

Sa isi faca suvite, sa se imbrace de copii, sa iti faca unghiile cu ce culoare nu ii place si te mai gandesti

| Lolly15 explică (pentru Bianca_Andreea_1997):

Are suvite laughing... Mare lucru nu e chestia cu unghiile... Si cu haine de copii nu are cum, e marelaughing si nu o incap laughing

| xXandreiaXx a răspuns:

Poti sa o pedepsesiti nevorbiind cu ea pentru o zii

| Lolly15 explică (pentru xXandreiaXx):

Cam greu.__.

| xXandreiaXx a răspuns (pentru Lolly15):

Pai de ce zici ca este greu