| idanna a întrebat:

Eu sunt din zodia Gemeni si intotdeauna mi-am dorit un frate (sora)...geaman(a)...Se ofera cineva?

Răspuns Câştigător
| cristi27 a răspuns:

Eu sunt zodia gemeni si vreau sa fiu fratiorul tau:0tu vrei sa fi surioara mea?laughing

15 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu de abia ma descurc cu unu laughing)

cami
| cami a răspuns:

Eu. si-asa sunt singura la parinti.

| Pho3nix a răspuns:

Si eu sunt gemenibig grin
apropo...sunt baiat.winking

| Sara a răspuns:

Tot gemeni.

| Andraa a răspuns:

Si eu sunt in gemenibig grin
oricum sunt singura la parinti sad
laughing

| Andraa a răspuns:

Si eu sunt tot gemeni big grin.
ia uite cati gemeni avemlaughing)

| sorin a răspuns:

La naiba in puii mei! M-ai gasit tot geaman sunt si eulaughing

| yadora a răspuns:

Un scorpion cu un geaman... e ca si cainele cu pisica...laughing asa ca... dar se pot face si exceptii de la regule ...de ce nu? OK ai o surioara mai mare. e bine?

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Da... ca mereu am vrut sa am un frate/sora

| idanna explică:

Da...fratioare Cristi!

| idanna explică:

Ce bine ca acum am fratiori si surioare...va pup pe toti si va doresc tot binele din lume!

| mikella a răspuns:

Si eu sunt in zodia gemeni... dar vreau sa am o surioara mai mare. te pup

| TonyMotola a răspuns:

Nu stiu cum se intelege un leu cu gemeni dar ar merita o incercare, cu o singura conditie nu vreau sa fiu domesticit...tonguetonguelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne facem familionul pe TPUbatting eyelashes
Poi hai!? Dar sa nu uitzi de mamy si de tatybatting eyelashes a daa ...si amanta pentru taty... pai se poate fara oh go on laughing
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

13 iunie.fii surioara mea mai mica.ma poti intreba orica. te voi ajuta cu placere.