| BabyWL a întrebat:

Eu sunt o fire foarte romantica si foarte sensibila. Imi place foarte mult sa ascult muzica de dragoste, sa citesc poezi de dragoste si povesti tot de acest gen... Daca ma putei ajuta si pe mine cu un site ceva. am citit foarte multe, dar imi face mare placere. Astept raspunsurile voastre. Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| canarita a răspuns:

Si eu am citit toata biblioteca povestilor nemuritoare cand eram mica si acum mi se pare ca sunt o persoana aparte... diferita de toata lumea...prea mult romantism strica...vei avea de suferit

7 răspunsuri:
| selef a răspuns:

Bel-Ami Mont-Oriol scrise de Guy de Maupassant, incearca.

| BabyWL explică:

Nu ma ajuta nimeni? sad

| Zoombe3 a răspuns:

Http://www.agonia.ro/ - poezii la greu, citesti, comentezi sau chiar scrii daca te tine talentul.

| ▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █ a răspuns:

Amo. axel fernando. este o mel de dragoste superba... iar un video care banuiesc ca il sti. este (vino).nu stiu thinking

| nimenialtudecatunanonim a răspuns:

Eu scriu poezii de dragoste si triste

daca iti place poezia urmatoare poti intra pe site-ul meu
http://www.28noiembrie.yolasite.com/ si gasesti mai multe poezii de dragoste si triste si statusuri etc si pentru melodii www.boomr.ro/blade2

trecutul

pierduta in tristete, lacrimi si tacere,
ia mai ramas durerea si ia mai ramas sa spere,
suspina adanc si plange odata cu ploaia rece,
afectata de timpul care greu mai trece.

si tot ce aude pentru ea sunt suvinte goale,
cu inima zdrobita isi simte sufletul cum moare,
pierduta in tristete, frigul o cuprinde,
scapa trecutul din mana si de viitor se prinde.

se uita trista pe fereastra numarand frunzele ce cad,
din tot ce a fost odata acum s-a creat un iad,
facand parte din propriul ei abis,
lasand in urma vorbe care de mult sau stins.

fara cale de scapare nerealizand viseaza,
orice amintire care a trecut in suflet o pastreaza.
razele de soare se pierd odata cu tot ce a iubit,
si din trecut rasare un negru infinit.

astepta timpul ca sa treaca, se pune in genunchi si plange,
trecutul inapoi o cheama, o raneste, o infrange,
ranita de remuscari, dezamagita spera,
din amintiri trecutul doar lacrimi ii ofera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall
si mie imi place f mult sa citesc poveste de dragoste, imi plac ff mult si filmele
aici il las un site cu multe poveste de dragoste scrise
http://www.dindragoste.ro/povesti-de-dragoste/povestea-mea.php
succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tias mai recomanda niste muzica
numai k e in spaniola
dar daca vrei sa o asculti cantaretul se numeste makano...knta melodii ff de dragoste... cea mai faina e "makano=te amo"