| FunnyBunny a întrebat:

Salut, imi place mult sa citesc si sa pictez si sa scriu compuneri si poezi, doar ca sunt o fire timida si nu am incredere in mine si nu pot sa-mi dau seama daca am menirea de a scrie sau de a picta. M-ati putea ajuta cu un site in care as putea sa-mi public lucrarile si unde ar putea fi comentate?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Singura modalitate este sa-ti faci un blog.Du-te aici:
https://ro.wordpress.com/signup/
sau aici:
https://accounts.google.com/......rviceLogin
Poti trimite adresa blogu-lui tau catre altii, prin mess, facebook. Totusi, daca vrei parerea unor profesionisti,
trebuie sa trimiti materialele unor profesionisti, asta daca nu vrei sa ramai la stadiul de amator, sau hobby
deorece parerile noastre ale celorlalti neinitiati in pictura sau scris sunt un punct de plecare bun dar nu esential.
Timiditatea si increderea in tine ti-o
va putea "imprastia" un specialist, nu un oarecare.
SUCCES.

5 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Iti poti face un blog unde sa le postezi sau o pagina pe facebook.

Daca esti curioasa sa stii catre ce "meserie" ai inclinatie lasa-mi o adresa de e-mail pe privat, iti trimit un test, il completezi si eu iti spun interpretareahappy

| alexutza071 a răspuns:

Buna! parerea mea este ca ar trebui sa iti faci o pagina pe facebook si sa iti postezi lucrarile tale.Bafta!

| MaskedMan a răspuns:

AI INCREDERE IN TINE. POTI SA O FACI.(DACA VEI CITI TOT VEI AVEA INCREDERE), Toti trec prin lucruri grele, TREBUIE SA LE CALCI si sa mergi mai departe. Orice om este timid dar trebuie sasi depaseasca toate temerile si sa reuseasca in viata.Tu prin chestia asta poti deveni profesor(in viitor)..sau pictorita.PRIN CHESSTIA ASTA POTI AJUNGE CEVA IN VIATA. UNII NU POT AJUNGE NIMIC!

| Onyana a răspuns:

Incearca sa-ti faci un blog. Trimite linkul mai departe. Asteapta comentariile. happy Good Luck!