| Aly2 a întrebat:

Eu vin clasa a v -a si am mari emotii. Bafta tuturor! Si am si o intrebare : care sunt cele mai grele materii? Dar cele mai usoare?

Răspuns Câştigător
| StefanStyle94 a răspuns:

Pai pentru mine matematica a ramas materia care ma chinuie mereuhee heeIn a5anu o sa dai de greu, in a 6-a o sa dai piept cu fizica la care sunt dezastru iar apoi cu chimia...Astea ma puteau face corigent cu diplomalaughing...In fine, in clasa a 5-a nu am avut probleme, chiar nu sunt materii grele, informatica e usoara si chiar o sa-ti placa si probabil vei face tehnologie care e dea asemnea f usoara. Cele mai usoare raman sportu', muzica, religia. Sper ca ti-am putut fi defoloswinking

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Depinde de profesori si de preferinte partea cu materiile.Succes si tie :*!

| Lora a răspuns:

Cea mai grea mi s-a parut romana in clasa a 5 a pentru ca faci gramatica pana intr-a 8 a si daca pierzi vreo lectie nu mai intelegi nimic. Cea mai usoara nu mai stiu pentru ca eu am terminat scoala si nu mai tin minte.

| alexutza222 a răspuns:

Cele mai grel e sunt cele care nu-ti plac si la care nu ai profi calumea
cele mai usoare sunt cele care iti plac si cale la care ai profi calumea