| GulDan a întrebat:

Exista ceva nou, o modalitate usoara sa cunosc oameni noi pe internet? (infara de facebook).

Sunt timid si in realitate imi e greu.

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu stiu cati ani ai,asa ca ceea ce scriu eu aici se refera la adolescenti,tineri, nu la copii.
Exista situri matrimoniale, care nu sunt numai pentru casatorii, ci si pentru prietenii, relatii si unde poti selecta ce te intereseaza.Se cere neaparat poza actuala, asa ca nu ai emotii cand te vezi prima data.
Uite cateva din ele, dar sunt mult mai multe:
sentimente.ro; matrimoniale.ro; cuplari.ro; colegimei.ro; ecupidon.ro; dragoste.ro,etc.
Desigur ca au www inainte.

| Адина a răspuns:

Jocuri online :v. [ dacă vrei le ceri Skype ]

| FlorinGamingRo a răspuns:

Omegle.com!

| Veva a răspuns:

Lipiciosi.ro happy
Funda?

| Anonymy05 a răspuns:

Fa-ti prieteni pe TPU

| Relic a răspuns:

Fai rost de cartea bang more lays in 60 days scrisa de roosh valizadeh si citeste-o. si frecventeaza si siteul returnofkings.com
pwwwp din hauai :* :* :*