| GulDan a întrebat:

Cum sa intalnesc si eu femei pe internet? Adica exista vreun site unde sa ma intalnesc in realitate?

Nu radeti de mine, dar n-am nici o prietena si sunt timid.

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sunt pe omegle, sentimente, matrimoniale, publi 24

| Oana92 a răspuns:

Da, exista: iesidincasasisocializeaza.ro

| Jimtheghost a răspuns (pentru Oana92):

He he, buna asta.

| GulDan explică (pentru Oana92):

He he nu cred ca ai fost atenta la ce am spus ca nu am unde sa ma duc. Ti se pare ok sa abordez o fata straina care imi place? pe strada?

| Oana92 a răspuns (pentru GulDan):

Nu. Dar e fix la fel de ciudat daca o faci pe internet. Dragostea virtuala e pentru batrani disperati si pentru copilasi prosti. Oamenii intregi la minte nu mai cred in asa ceva.

Si in plus...ce vei face cand te vei intalni cu ea fata in fata? Te va parasi brusc timiditatea? Sau vei pastra o relatie virtuala pana la pensie?

| Jimtheghost a răspuns:

He he, eu zic sa cauti pe langa tine, nu pe site-uri. Pozele pot fi luate de pe net si puse acolo iar tu cazi in plasa, plus ca nu toata lumea e draguta pe net si te poti intalni cu o ciudata care vrea bani sau mai stiu eu ce. Un alt lucru e ca e putin dubios, nu stii cine e la capatul celalalt al internetului. Dar sunt si chestii bune, adica poti sa dai de o persoana ok, asa ca incearca tinder, ok cupid, singur.ro, nevedem.ro, cautprieten.ro etc (tine cont de faptul ca eu nu m-am uitat niciodata pe site-urile astea asa ca nu stiu ce o sa gasesti, stiu ca tinder e foarte popular). Oricum, spor la gasit prietena! big grin

| LoveSleep a răspuns (pentru Jimtheghost):

M-am întâlnit eu cu o tipă de pe tinder odată. Ne-am vorbit să ne vedem într-un loc, dar eu n-o găseam nicăieri. Până la urmă am dat de ea, chestia din fața mea nu era un zid thinking

| GulDan explică (pentru LoveSleep):

Auzi dar pe tinder consta? asa am auzit ca sa vorbesti trebuie sa platesti nu stiu cati euro pe luna.

| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

Pai prietene iti faci peste tot, nu ti-as recomanda sa cauti pe net o fata, trebuie doar sa ai tu initiativa.Si daca vrei un site poti gasi aici:
http://www.sentimente.ro/
Bafta!

| FabyAlaDeLaKarrfur a răspuns:

Intri pe pornhub si dai click pe ad-urile care apar.
100% legit.

| Teodorescu_Mihai_2001 a răspuns:

Site-uri de matrimonialewinking