| anonim_4396 a întrebat:

Fac ceva rau daca merg la liceu cu extensii? O coafeza mi l-a filat foarte mult si e si scurt pana la umeri ...si m-am saturat sa-l tin in coc tot timpul, mentionez ca in coc il prind cu ajutorul unor extensii, dar nu se observa, daca port parul desprins cu extensiile toti o sa vada diferenta. Extensiile au 50 cm.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Interseaza-te la directorul scolii daca ai voie cu extensii de par, sa nu aruncii banii pe fereastra.

| sierra1 a răspuns:

"Fac ceva rau daca merg la liceu cu extensii?"

deloc, arăți că ești bine

| Treaem24 a răspuns:

Nu faci nimic rau fiecare cum ii place si cum se simte bine

| Deryasli a răspuns:

Nu e nicio problema sa mergi cu extensii la scoala.Conteaza ca tu sa te simti bine nu parerea celorlalti happy