| Miihaa a întrebat:

Intrebare pentru fete:
Ati avea o relatie cu un baiat mai mic decat voi?
Poate chiar sa va maritati cu el?
Care e diferenta de varsta pe care ati accepta-o?

7 răspunsuri:
| bombonica22 a răspuns:

1 an-2 maxim

| Felys a răspuns:

Tatal meu este mai mic decat mama cu 5 luni si au trait o viata fericiti, diferentele mici nu conteaza, atunci cand sunt diferente de 20 ani parca nu le vad cu ochi buni

| raluk27 a răspuns:

In principiu, niciodată nu mi-au plăcut tipii mai mici decât mine. Mereu am preferat sa fie cel puțin de vârstă mea. Doar daca tipul ar fi fost super wow, sa zicem ca as fi acceptat o diferență de maximum 2 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-5, +5 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt fata dar am sa raspund oricum. Parerea mea e ca doua persoane pot fii impreuna atata timp cat nu exista o diferenta mai amre de 5 ani si persoanele in cauza se potrivesc la aspectul fizic si psihic!

| maxfab9 a răspuns:

Adevarul? ...Varsta conteaza, devreme sau mai tarziu...
el caută o fată mai tânără

| lenaloredana123 a răspuns:

Varsta nu conteaza e doar Un numar conteaza sa va intelegeti si sa aiba o mentalitate dezvoltata