| andrada a întrebat:

Fetele mai grasute pot face twerk? arata ok sau iese penibil?

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Unele lucruri le stau bine doar la unele genuri de fete sa le faca.Altele nu. Nu stiu nu cred ca iar sta bine unei fete plinute sa faca asta.Dar cine sunt eu sa spun ca nu o poate face? Eu daca imi pun ceva in cap o fac, nu imi pasa ca lumea vorbeste.Pana urma, caini latra ursu merge inainte :-> Pe scurt, gura lumii o astupa doar pamantu

suntserios
| suntserios a răspuns:

E penibil in orice caz stai linistita

| kar1GaNNN a răspuns:

Mie mi se pare penibil, nu chioar celor mai grasute ci si celor mai slabe happy

| fuzzer a răspuns:

Daca asta iti face placere, fa ce doresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uitam pe youtube la, ce parerea au cei invarsta despre acest "dans". cand le arata, era un video de la o petrecere la piscina, unde vreo 30 de panarame nu stiau cat sa isi arunce bucile sa moara baietii, si duapaia vor sa se comprote cu ele ca niste doamne.
repet, panarame, nu ai pretentii in ziua de azi

Twerkul e intotdeauna penibil si de prost gust. Adica tu chiar crezi ca e normal sa mergi sa te freci cu fundul de penisul unui baiat doar pentru a il excita? Este penibil si de prost gust ca orice persoana sa faca asta, indiferent de fizic. Nu face asta, este urat. Ai toata libertatea sa o faci, dar mai bine nu. Cel mai ok ar fi sa stai in banca ta, si sa cuceresti baieti cu psihicul, nu cu "miscarile" si cu fizicul.