| GulDan a întrebat:

Fetele prefera un corp atletic(fibre si abdomen) decat un corp musculos (de zici ca e umflat cu pompa). E adevarat?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu.Cum a zis și Gabriela depinde de la fată la fatăwinking dar majoritatea preferă cei *umflați* cu pompa.

| Carmen100 a răspuns:

Prefer putina suncuta :->

| fearlessss a răspuns:

Eu prefer mai de graba un corp atletic. Nu suport baietii cu multi muschi. Cel mai mult imi plac cei foartee slabi, fara muschii, cu haine largi, sepci rap, si putin mai inalti decat mine sau cat mine. ( sa aiba intre 1.68 si 1.75 maxin, cam asa )

| LittleLady1 a răspuns:

Mmda...Din punctul meu de vedere. Adica un "corp musculos" are un aspect barbatesc, ori eu ca femeie nu vreau sa par barbat. Vreau doar sa am un corp frumos, lucrat si in acelasi timp, feminin. big grin

| gabriela2002 a răspuns:

Depinde de la fata la fata, eu le prefer pe ambele

| paulaa95i a răspuns:

Fiecare fata cu preferintele sale.