| M1hai a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii un pic timizi? happy

Răspuns Câştigător
| Frogie a răspuns:

Un baiat mai timid este intotdeauna mai interesant pentru mine, decat cel care arata, spune, face tot.

Timiditatea nu mi se pare o problema, dispare cu timpul de la sine in functie de relatiile de amicitie, dragoste, samd.

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt și ei tot oameni.
Pa, pa.

| Awesom a răspuns:

Parerea e ca acesti timizi ar trebui sa fie increzatori in fortele lor si sa stie ce pot in fata unei fete si sa nu mai bolboroseasca cuvintele ca ea sa nu inteleaga ca el o place si ca ar vrea-o langa el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna

| TuRneR01 a răspuns:

Mie imi place sa spun lumi adevaru chit ca ma critica sau nu

Fara suparara Mihaie mi se par un pic m-ai fraieri( nu vreau sa te jignesc pe tine direct sau pe cineva), de exemplu place o fata si n-are curaj sa-i spuna... si vine unu cu tupeu un pic m-ai jmecheras se da la ea si pac s-a combinat cu ea... iti spun din experienta si eu am fost timid, treci peste timiditate ca n-ai sanse foarte mari cu ea. Iti urez numai bine si succes

| M1hai explică (pentru TuRneR01):

Nu vorba de mine

| TuRneR01 a răspuns (pentru M1hai):

Ok, scuze daca am creezut ca este vorba de tine si te-am deranjat cu ceva. eu mi-am spus pararea sper ca te-am ajutat (fundita daca te-am ajutat)

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Eu ador acei baieti timizi, dar totusi sa aiba un pic de curaj.

| M1hai explică (pentru ÐỄỄẴ97):

Ceva gen ca mine happy un pic timid

| allyn333 a răspuns:

Sunt baiat asa ca iti zic cai poti manevra putin usor cand e vorba de sex si cand fac s„ simt o senzatie de adrenalina cand fac s„ si dupa!

| 1261996 a răspuns:

Sunt simpatici. Ei chiar sunt mai interesanti..mai bine asa decat prea infipti...parerea meabig grin