| paula_8751 a întrebat:

Fetelor cf cand sunteti indragostite de un baiat de care nu stiti sigur ca va poate raspunde cu aceleasi sentimente?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se merită să îmi pierd timpul cu ceva care nu este sigur? Nu.
Pa, pa.

| redrosegirl a răspuns:

1.Incerc sa-l cuceresclove struck
sau...
2.Incerc sa-l uit, daca nu-l pot cuceriicrying

| Ramooon a răspuns:

Daca este ocupat, leave it, nu merita, daca nu sti pentru ca nu esti tu sigura pe sentimentele tale si nu esti sigura pe tine, eu zic sa ii dai o sansa, incerci ca eventual nu ai ce sa pierzi, iti zice un nu, sti ce ai de facut. Il inviti la un suc, te duci simplu, salut, sunt. daca stie cine esti si mai bine, salut, ma intrebam daca ai timp de un suc, cafea, film etc etc, etc daca zice nu, asta este, plin de baieti, barbati unul mai dragut ca altul, daca zice da, inseamna ca ai o sansa. vezi ce se leaga si de acolo sti u

| Madyyyy a răspuns:

Ii spun ce simt, sau ii dau semnale ca-mi place de el. Ii zambesc frumos ma uit la el insistent, ii mai spun si "buna!" din cand in cand. Ma imprietenesc cu prietenii/prietenele lui. Incerc sa intru in anturajul lui ca sa ma imprietenesc si cu el, sa ne cunoastem mai ibine iar daca nu ma place asta e, mai sunt baieti pe lume