| YumiSukinanda a întrebat:

Daca christiand d, nu-i ghey da ii sau nu? asa fetelor sunteti indragostite de el? si spuneti sincer care-i mai frumos christiand sau dony?

4 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Doamne iarta-ma! Christian D gay? Cred ca glumesti laughing) Trebuie sa fii o copila sa fii indragostita de el si amandoi sunt frumosi.happy

| YumiSukinanda explică (pentru UbexFlo):

Cam.sunt

| UbexFlo a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Atunci o sa-ti treaca pe la 15-16 ani.happy Cel putin mie mi-a trecut laughing

| PisicMic19 a răspuns:

Cristi_din_Bucuresti si de la el lasi 16 locuri libere si pui pe cine vrei tu.