| Saya555 a întrebat:

Hey happy. fetelor ce faceti cand sunteti indragostite ca lumea de un baiat. FUNDA cel mai bun raspunshappy

Răspuns Câştigător
| nicoleee30 a răspuns:

Poi fac tot posibilu sa il vad cat mai des si sa petrec cat mai mult timp cu el.Iar atunci cand se intampla asta incerc sa arat cat mai bine posibil, iar daca se indragosteste de mine il astept pe el sa faca primul pas si daca nu il face il sarut eu si ii zic ca imi place de elwinking:* dar doar in momentu cand is sigura ca ma place.

7 răspunsuri:
| NarcyNarcisa a răspuns:

Incerc sa-l fac sa se indrogosteasca si el de mine, abia apoi ii impartasesc sentimentele mele

| Roxy a răspuns:

Ce fac si de obiceihappy
Ma comport normal si las lucrurile sa mearga de la sine sau fac rost de un mega-party:X

| CrazyGirl2 a răspuns:

Ii zic...fie ce`o fi, daca el ma place bine, daca nu, nu

| Răspuns_9097 a răspuns:

Ce fac? Zâmbesc mereu, râd mereu de zici că-s posedată de dracii laughing

| Iuli_9028 a răspuns:

Ii spun si il intreb el ce simte pentru mine

| NicKy4ev3r a răspuns:

Pai in primul rand incerc sa aflu ce simte pentru mine ii observ comportamentul lui fata de mine, daca el simte la fel ii spun ce simt pentru el, iar daca nu ma place incerc sa-l fac sa se indrogosteasca si el de mine, daca nu reusesc. incerc sa-l uit si sa merg mai departe...

| Sory_1724 a răspuns:

Depinde te tine... daca vrei sa ii spui nu ii spune direct lasa-l sa-si dea seama din compoartamentul tau. Daca nu vrei sa afle poarta-te normal si nu-l baga in seama.
Desi dupa mine mai bine sa stie poate are aceleasi sentimente pentru tine.

Succes!