| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor va plac baieti mai timizi si putin romantici?
Sa stiu daca am vreo sansa cu vreo fata sad
Astept cat mai multe raspunsuri :****

8 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Aoleu, m'ai innebunit cu intrebarile de genul! Intelege odata ca unor fete le plac "golanii" dar aceia nu au viitor serios cu fetele, iar altora le plac baietii romantici, timizi, amuzantiwinking
Stai linistit mai baietel 1998 ca nu se sfarseste lumea daca nu ai prietena la 15 ani happy

| Kiddy1998 a răspuns (pentru Carmen100):

Stiu asta dar uni colegi se tot dau mari ca au prietene si unu chiar a sarutat-o in fata mea deci. n-am ce zice.

| Madayna a răspuns:

Mie imi plac baietii mai indrazneti si putin romantici.

| ILoveTacos a răspuns:

Da,de ce nu?

Fetelor le plac baietii intre doua extreme:ori romantici si timiz(cum te-ai descris pe tine) ori incerzatori si foarte badass laughing

Atata timp cat stii sa te porti cu o fata si cat ai incredere in tine(e destul de important), ai toate sansele din lume :3.

happy

| Kiddy1998 a răspuns (pentru ILoveTacos):

Iti multumesc pentru incurajare :*winking

| ILoveTacos a răspuns (pentru Kiddy1998):

No problem smug

| daviati789 a răspuns:

Eu cred ca nu ar trebui sa-ti pese de ce prietenii sau colegii tai fac pentru ca stiu, si eu am trecut prin astfel de situatii, ei vor doar sa se dea mari cu niste lucruri tampite care nu le arata decat caracterul si chiar fricile.

| Kiddy1998 a răspuns (pentru daviati789):

Mersi foarte mult :***:*** No sa ma schimb pentru nimic. Cum sunt asa sunt eu sunt original nu ma iau dupa alti Ms pentru sfat. :**:**:***