| blueskydarkeyes a întrebat:

Fetelor! Voi ce fel de baieti preferati? Adica cum sa se imbrace,cum sa se poarte,cum sa arate, cum sa danseze etc.

8 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Eu sunt mai dificila si pretentioasabig grin iar baiatul ideal pentru mine nu este posibil sa existe din simplul motiv ca e baiat.
Trebuie sa fie cuminte,sa nu fi umblat cu fete inaintea mea,sa fie fidel,intelegator,sa nu puna accent pe relatiile trupesti(baietii astia sunt cei mai penibili), sa nu fie superficial in relatie, sa nu injure, sa aiba un spirit protector pentru mine, sa nu minta doar ca sa fie cu mine.Cum se imbraca sau cum arata treaba lui, atata timp cat nu isi pune tot felul de cercei ca fetele si nu isi da aere se om imbracat de firma e treaba lui cum se imbraca.

| blueskydarkeyes explică (pentru AdelinaC):

Ei asta e culmea! Mereu am crezut ca am o gramada de imperfectiuni, dar iata ca tu m-ai descris laughing. Insa mai injur cate odata cand ma enervez foarte tare.laughing
Sper sa am norocul de o fata ca tine happy.

| wforweirdo a răspuns:

Urăsc tipii care se îmbracă ca nişte cocalari, deci să se îmbrace ca un om normal, nu cu tricouri mulate, roz, şi alte căcaturi de genul. Nu mă prea interesează cum arată, prin asta nu vreau să spun că-mi convine să ies cu orice maimuţoi, dar nu mă iau după chestii gen "Băiatul ideal ar trebui să aibă păr blond". Nu. Poate să tot aibă tipul păr blond, dacă e prost şi chiar nu mă atrage. Eu nu ştiu să dansez. Nici măcar nu ascult muzică de club, deci nu mă interesează. De fapt, ideea e să nu dansezelaughing. Normal că nimeni nu îşi doreşte un prieten din ăla nesimţit, care să te înjure sau să te bată. Nu-mi prea pasă, ideea e să ne înţelegem bine, să ne distrăm, fie de treabă, să nu fie coca şi să îmi şi placă cum arată, cât de cât.

| DarkBlood32 a răspuns:

Sa se imbrace frumos, nu in stil cocalar.
Sa se poarte ok si sa fie intelegator si cuminte si putin tupeu.
Cu ochi caprui si par saten inchis.
Fara sa danseze. laughing

| anca29 a răspuns:

Mie imi plac baietii cuminti(dar cu breton mai mare si parul mai lung). Genul de baieti buni, inteligenti, frumosi, generosi, sufletist, sensibili, iubitori aualeu ce pretentii am :S

| FataFaraSentimente a răspuns:

Mie imi place ca baiatul sa fie sincer, politicos, protector, intelegator, sa se imbrace cu stil si sa fie ingrijit, parul sa fie de lungime medie sa-i acopere urechele big grin, in nici un caz cu par foarte scurt sau sa nu fie chel. Sa nu insele, sa aiba ochi doar pentru iubita sa si sa fie amabil. Imi plac mult baietii care danseaza hip-hop, ma topesc dupa ei. PS. nu cred sa existe asa baiat big grin

| blueskydarkeyes explică (pentru FataFaraSentimente):

Fiecare are o jumatate, doar ca tu inca nu ti-ai intalnit-o inca happy.

| FataFaraSentimente a răspuns (pentru blueskydarkeyes):

O voi gasi, si succese si tie in cautare big grin