| TheQuestionQuestionQuestion a întrebat:

Fetelor,ce baieti preferati, cum sa arate si ce sa faca si ce sa nu faca?(P.S: vreau sa ma schimb)

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fetele caută băieti cu bani, daca vrei sa schimbi ceva, schimbă ti situatia materială, asta vor ele bani si iar bani.

| KamaSutra a răspuns:

Depinde.
Ideal ar fi in schimb să asculte rock. În general unul care să fie ori la fel ca mine, ori opus total.

| RAY a răspuns:

Din nou ma repet ceea ce preferam, placem e involuntar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii prefer pe aia care nu se schimba pentru nimeni si nici nu vor sa schimbe persoanele de langa ei.

Răspuns utilizator avertizat
| ambicio a răspuns:

As vrea sa fie romantic, atent, amuzant și înțelegător. Nu as vrea sa fie gelos, violent, încrezut și orgolios.

| AlexAras a răspuns:

Multi bani si sa ai penisu MARE cat mai MARE laughing))

| Elissse5643 a răspuns:

Nu inteleg de ce credeti ca toate fetele vor bani sau marimi,sincer asta este o jicnire pentru restul care nu vor asta.Da este vorba si despre bani, dar nu intotdeauna. Fetele vor baieti frumosi, maturi, amuzanti, tandri...ar trebuii sa arate natural, iar sentimentele lor sa fie puternice.Nu judecati toate fetele pentru asta, daca ati avut voi cateva experiente cu materialistele.