| JonD a întrebat:

Fratilor,am nevoie de ajutor! Cum ziceam in reste intrebarilor mele,ca imi place de o fata etc.M-am gandit sa-i pun un trandafir cu un biletel pe care sa fie scris un mesaj, dar nu stiu ce sa scriu... ceva idei?

4 răspunsuri:
| EuStiuToT a răspuns:

Sallut in loc sa ii dai un bilet pe un trandafir ai putea sa o bagi in seama cu un simplu buna si sa faceti cunostinta si vezi direct in privirea ei daca te place sau nu si dupa accea sa ii dai trandafirul

| valentinaS a răspuns:

Spune-i ce simti. Ea stie ca o placi?

| JonD explică (pentru valentinaS):

Nu,nu stie, nici nu ma cunoaste straight face

| valentinaS a răspuns (pentru JonD):

Poate aveti un hobby in comun si in felul asta va puteti apropia mai mult.Incercarea moarte nu are iti trebuie putin curaj.