| JonD a întrebat:

Fratilor,am nevoie de ajutor! Cum ziceam in reste intrebarilor mele, ca imi place de o fata etc.M-am gandit sa-i pun un trandafir cu un biletel pe care sa fie scris un mesaj, dar nu stiu ce sa scriu... ceva idei? Funda!
P.S:Vreau sa fie ceva anonim.

Răspuns Câştigător
| lacrima15 a răspuns:

Wow rari baieti ca tine! Te felicit! uite asta daca iti place tongueana sa te intalnesc, nu credeam ca viata si fericirea mea pot depinde atat de mult de cineva. Vreau sa-ti spun doar atat: te iubesc. Nu ramane decat sa ma lasi sa-ti dovedesc cat de mult tin la tine de cand te-am intalnit am inceput sa cred in miracole si sa am curajul sa spun un Te Iubesc curat si adevarat! Bafta si inca odata felicitari pentru gestul care vrei sa o cuceresti! E foarte norocoasa!happy

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Ii poti scrie despre lucruri care-ti plac la ea gen: ochii, parul. Poti spune intr-un mod mai poetic cat iti plac aceste lucruri. Mai scrie si despre felul cum prezenta ei iti influenteaza starea de spirit. Te mai poti inspira si de pe aici:
http://www.e-dragoste.ro/texte-de-dragoste/Scrisori-de-Dragoste/
Succes!

| Ghiti2011 a răspuns:

Impuscate