| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Acum o saptamana am mers cu prietenele mele la disco, acolo am intilnit niste prieteni dintre care pe unu il plac ...Si deci cum dansam am ajuns si am inceput sa dansez cu el, tot dupa initiativa lui. cind ne mai odihneam un pic am dovedit sa-i spun prietenelor ca imi place de el putin, la care una dintre ele a vazut ca dansam imi zice tiai gasit bf. si eu ii spun Da si am ris amindoua odata =D,(ea nu dorea sa danseze spunea ca nu pot, ma simt rau, eu i spun bine eu merg sa dansez) am mai dansat vreo 4 melodii dupa care m-am asezat sa ma odihnesc, si nu stiu cum am vazut ca acea prietena care a spus ca a obosit danseaza cu baiatul de care imi place. deodata am incercat sa nu iau in serios am crezut ca pur si simplu dar nu a fost asa ...au dansat o ora impreuna, m-am intristat dar oricum nu aratam asta adica, nu am luat in serios. Dupa disco intrasem in net si o alta prietena i-a spus acele ca eu m-am suparat pe ea. Si ea a inceput sa-mi spuna ca ea nu a stiut, ca asta a fost prima si ultima data cind la mai vazut. Am incercat sa cred, dar in ziua urmatoare am vazut ca ea a iesit la plimbare acolo unde el se plimba de obicei, si acel baiat s-a apropiat cu alti prieteni de a lui si a luat si a sarutato pe obraz insemn cred ca de salutare, atunci inca si mai tare m-am intristat dar oricum c el vb pe skype, pur si simplu ca prieteni ca tot timpul, dar am aflat ca el ma simpatizeaza dar in acest timp cit nu vb cu acea prietena am aflat ca ea in fiecare zi iesea acolo si sedea cu el, el o petrece pina acasa si acum au format un cuplu o zi sau 2. Si multi imi spuneau pentru un baiat nu vb cu ea, dar problema e a nu nu pentru un baiat nu imi place intratit de mult de el, problema e ca ea a mai facut-o inca o data asa cu prietenul prietenei mele. si asta tot a durut Deci vreau ceva un sfat? ce sa fac sa ma impac sa-l uit sau nu mai stiu. FUNDA

Răspuns Câştigător
| ella369 a răspuns:

Eu zic sa lupti. Cu prima ocazia cand il vezi te duci si il saruti. Sa vedem cum se va simti prietena ta. Daca se supara ii spui ca nu ai realizat. Iar daca nu se supara poate isi da seama ca iai platit cu aceeasi moneda. Oricum nu iti e prietena adevarat daca a facut acest gest. Iar dupa toata chestia asta. Sunt sigura ca mai ai si alte prietene. Iar baieti pe lumea asta sunt destui. tongue

9 răspunsuri:
| ella369 a răspuns:

@ilovemusicboy vrea sa stiu si eu cam cati ani ai? Asa de curiozitate.13-14?

| ella369 a răspuns:

@ilovemusic Asta am scris si eu la finele primului raspuns, "Iar baieti pe lumea asta sunt destui". Eu zic sa recitesti in caz ca nu realizezi. Si nu mai fi asa de tupeist. Nu cred ca te prinde. Si de ce crezi ca m-ar interesa pe mine sa iti explici tu raspunsul meu? Efectiv comentezi ca sa nu taci din gura. De acum in colo fii liber sa iti raspunzi singur la orice nelamurire ai legata de mine si de ce am scris eu. Vorba ta: Ce minte n-ai.

| Katerine a răspuns:

Ane4ka dar cum crezi ca ma voi simti eu cind voi merge cu ea alaturi si linga ea acel baiat?

| Katerine a răspuns:

Ilovemusicboy :d Imi place versia ta, cred ca asa si voi face big grin

Răspuns utilizator avertizat
| MaryM a răspuns:

Să nu te împaci cu ea în niciun caz. Niciodată nu ţi-a fost prietenă dacă ţi-a făcut asta. Caută pe altcineva, o să te descurci. :*

| Ane4ka_2814 a răspuns:

Dupa parerea mea...este bine sa te impaci cu fata, si ar trebui sa prieteniti in continuare, pentru ca un baiet nu poate sa ve distruga prietenia.))