| afrancii a întrebat:

Funda! cine stie un film cu fantome? dar nu cu criminali si cu porcarii de astea. vreau fantome! big grin

Răspuns Câştigător
| Merikk a răspuns:

"The Grudge" e un film cu fantome! Poti sa il incerci.Vizionare placuta!

9 răspunsuri:
| Eus3b1u995 a răspuns:

Ghost Busters rolling on the floor

| MyaEmy a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu te uiti la "Paranormal Activity" daca ai sub 18 ani sad. Incearca "Scary Muvie".
Sper ca te-am ajutat happy

| afrancii explică (pentru MyaEmy):

Stiu cum ii scary movie happy da mersi pentru sfat

| MyaEmy a răspuns (pentru afrancii):

Cu placere kiss

| afrancii explică:

Poti sa-mi ai un link

| Cathyme a răspuns:

Paranormal Activity 1, 2, 3, 4 happy sper ca te-am ajutat! P.S: trebuie sa vezi filmele unul dupa altul ca sa intelegi sensul

| DjDiablo a răspuns:

Toate filmele Paranormal activity! (doar sa ai peste vreo 18 ani adica sa judeci ca ce e acolo nu e adevarat sau sa faci diferenta intre film si viata reala in fine uitate si astept parerea ta )

| Octavian_Chistol_1992 a răspuns:

1408 este un film foarte bun in genul a ceea ce vrei tu! De asemenea The Shining! Vizionare placuta!

| afrancii explică (pentru Octavian_Chistol_1992):

Poti sa-mi dai si un link?