| Neverrrrrr a întrebat:

Cine stie cel mai bun si cel mai nou aparut film de haloween care sa aiba un strop de horror,dar nu sangeroase, fara criminali cu impuscaturi cu cutite sau deastea.Cu fantome,strigoi, si alte minuni vreau.

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Cu halloween și mai nou ar fi:Grave Halloween (2013),are și fantome, dar și scene mai horror, vezi aici un trailer, dacă nu-ți pică bine nu te uiți:
https://www.youtube.com/watch?v=NJxdvF0S1bQ
Un alt film:Annabelle (2014, dar nu e specific halloween-ului)

| CaSiHai a răspuns:

Mama 2014 si annalbelle2014

| TipaS a răspuns:

Pai Activitati Paranormale happy
Cauta m-am uitat si eu ieri.
Funda? happy

| Neverrrrrr explică (pentru TipaS):

Am dat search pe google si este 1, 2, 3, 5, nu vreau din astea, si vreau sa fie,, filmate" de haloween, adica sa fie in timpul haloweenului.

| TipaS a răspuns (pentru Neverrrrrr):

Uite aici ceva. un trailer de la alt film https://www.youtube.com/watch?v=moxoYzWkSBk

| Glori15 a răspuns:

Eu ti as recomanda El Orfanto deoarece se incadreaza in categoriile tale doar ca este din 2007. Eu l am vazut acum 3 zile si mi a lacut mult. A avut 4 nominalizari la Academia Europeana de Film. Este vorba despre Laura care are parte de cea mai fericită zi din viaţa ei când reuşeşte să cumpere şi să redeschidă orfelinatul în care a crescut. Femeia descoperă că locul are un efect pozitiv asupra fiului ei: imaginaţia lui este tot mai dezvoltată. Dar, curând, îşi dă seama că jocurile pe care le joacă cu prietenul lui invizibil sunt dovada unei prezenţe malefice. Când întâmplările din orfelinat ameninţă siguranţa familiei, Laura cheamă o echipă de parapsihologi pentru a descoperi sursa…
Este foarte interesant si ti l recomand cu toata increderea. Vizionare placuta!

| Neverrrrrr explică (pentru Glori15):

Dar macar mentioneaza cv de haloween, vreau unul de in seara de haloween, o sa ma uit la al tau de craciun...