| YukyTsukiyomi a întrebat:

Funda:intr pentru baieti... voi baieti dc vreti fete cu sani mari si fund bombat adica sunt fete mai frumoase decat astea cu,, balcoane"

Răspuns Câştigător
| ilisium a răspuns:

Predispunere genetica. Multe din trasaturile fizice care ne atrag la celalalt sex sunt predispuneri genetice. In general un corp feminin care ofera trasaturile prezentate de tine ne transmite ca acea persoana este capabila sa dea nastere unor copii mai sanatosi.(desii nu gandim acest lucru, ci un fel de woah, ce woah, trec frisoni pe sira spinarii si incepem sa ne holbam lol)
Pe de alta parte, mai simplu poti spune ca sutem fiinte care se ghideaza in primul rand dupa aspectul fizic.
Ce am spus este un ghid general, nu regula, un zambet poate eclipsa complet tot ce am scris mai sus.
Si nu cred ca e corect sa le spui "astea cu balcoane", parca ai fi dezgustata de ele, sunt fete ca tine, si trec prin aceleasi situatii placute si neplacute.

1 răspuns:
| ancutsa410 a răspuns:

Pentru ca fetele cu fund bombat si sani mari sunt mai sexi si pentru ca sa aiba pe ce puna manahee hee