| Alleee18 a întrebat:

*funda* Nu ma mai inteleg... Am prieten, ma face fericita, nu e ca in celelalte relatii, dar stiu ca e doar o chestiune de timp, si cu toate astea, sunt deprimata, ascult melodii si ma trezesc ca incep sa plang, stau ore intregi doar cu castile in urechi si cu privirea in tavan...simt ca o sa o iau razna, deja nu mai suport. Recunosc, inca imi sta gandul un pic la fostul meu prieten, dar sincer, nu simt ca mi'ar fi prea dor de el.Adica,m-am obisnuit fara el, mi'e cam indiferent in momentul de fata, dar totusi. Am unele momente cand nu vreau decat sa il aud, cand nu vreau decat sa ma intrebe din nou"ce faci dragoste?", si stau cate 10 minute cu telefonul in mana si cu lacrimi in ochi si ma abtin.In fine, intrebarea mea era, cum sa scap de starea de tristete profunda cand sunt singura?

Răspuns Câştigător
| Fikki a răspuns:

Poate ca inca iti place putin de fostul pr dar nu vrei sa recunosti si in legatura cu starea de tristete incearca sa iti umbli timpul cu ceva sa iesi cu el, cu prietenii tai orice, incearca sa nu te deprimi singurawinking