| Aly42 a întrebat:

FUNDA! Se mai gasesc brelocuri asemanatoare cu cheile de la masina? Daca da, in ce magazine?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se poate sa gasesti prin magazinele chinezesti. Pe net am vazut asta: http://www.okazii.ro/......a157574156

| OnuOnulică a răspuns:

Prin magazine nu am mai vazut...incearca pe site-uri online gen olx.ro sau tocmai.ro

| kasty a răspuns:

Se gasesc si in bazare sau la cei care copiaza chei. Din pacate nu stiu orasul tau pentru a recomanda si magazine, dar se gasesc sigur.