| sweet_3921 a întrebat:

FUNDITA celui mai bun raspuns! Intrebare adresata baietilor. Ce va place la fete?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

In primul rand sinceritatea si sociabilitatea. Imi plac fetele acelea calme care sunt prietenoase si te fac sa te simti bine in preajma lor. Fete vorbarete si cu un bun simt al umorului. In primul rand nu imi plac fitele. Prefer o fata simpla care stie sa aprecieze acele lucruri care conteaza cu adevarat. Imi plac fetele care nu se pun din prima pe un piedestal si care stiu ce vor de la viata. Vreau o fata care sa stie sa se bucure de viata, sa aiba suflet de copil dar sa stie sa fie responsabila, sa fie matura.

2 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Pai imi place tot la respectivasmug:p

| Drauzy a răspuns:

Formele...smug