| Hhsygfn a întrebat:

Ce fel de fete va atrag cel mai mult?(Adresata baietilor)

Răspuns Câştigător
| BiscuitexPapusaaa a răspuns:

Da. Stai linistita. Si eu am avut la fel si nu am patit nimic. O sa treaca de la sine. Doar sa nu te sperii daca te va durea la urmatoarele 2-3 acte sexuale. E complet normal. Fiind proaspat dezvirginata, ai o senzatie putin nasoala, dar va terce. Sper ca te-am ajutat.happy Te pup!:* (fundita?batting eyelashes )

6 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Ce mare isprava ai facut! Trebuia sa stie tot satul!

| liviu42 a răspuns:

Cine iese cu vestea? Nu faci cinste?laughing

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Si nu faci cinste? Ca doar, te-ai dezvirginat, ce naiba?! Apropo cati ani ai?

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Acum ai schimbat intrebarea? Oricum, nu ma atrag cele ca tine.

| Georgy_7404 a răspuns:

Da daca te-a dezvirginat normal ca te-a rupt himenul si da este foarte normal si vei simti dureri un timp fundita?

| ipolit a răspuns:

Da ...la un moment dat vei avea dureri de burta...este normal